Obezite Cerrahisi

Ücretsiz İlk Muayene •

Obezite Cerrahisi Hakkında

Sağlıklı Bir Yaşama İlk Adım: Obezite Cerrahisi

Obezite cerrahisinde deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile obezite ve diyabet hastalığının tedavisine dair her türlü operasyonun gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Obezite tedavisinde önemli bir yere sahip olan obezite ameliyatı (bariatrik) ile hastaların normal kilolarına dönmeleri ve obeziteyle ilişkin veya obezite kaynaklı hastalıkların görülme sıklığı da azalmaktadır. Kapalı cerrahi yöntemi ile (laparoskopik) ve robotik olarak yaptığımız obezite ameliyatları ile hastaların daha kısa sürede iyileşmesine olanak sağlıyoruz. Obezite cerrahi tedavisinde; kısıtlayıcı ve besin emilimini bozucu ameliyatlar yöntemleri uyguluyoruz.

ünlü obezite cerrahı

Mide Küçültme Ameliyatı

Obezite cerrahisi tedavi yöntemlerinden biri de obezite ameliyatı kapsamındaki mide küçültme operasyonudur. Tedavi için kullanacağımız yöntemin seçiminde hastanın istekleri göz önünde bulundurulsa da, yapılan tanı değerlendirmenin neticesinde son karar uzman doktorlarımıza aittir. Kilolu olan herkesin mide küçültme ameliyatı olabilmesi mümkün değildir. Kişinin bu tedavi yönteminden yararlanabilmesi için, belirlenen ameliyat şartlarına uygun göstermesi gerekir. Mide küçültme operasyonu şartları arasında Dünya Sağlık Örgütü tarafından bildirilen kriterlerde etkili olur.

Obezite cerrahisi sonrası

Kişiye Özel Obezite Cerrahisi

Obezite cerrahisinde kullanacağımız tedavi yöntemi ve sonrasındaki süreç hastanın kişisel özellikleri ile ihtiyaçları doğrultusunda yapılmaktadır. Obezite tedavisinde hastanın diyabet durumu, yaşam şekli ve diğer hastalıklarını göz önüne alıyoruz. Hastanın ameliyat sonrasındaki süreçte durumuna uyum sağlama riski ameliyattan önce mutlaka tespit ediyoruz.

Hastaya ameliyattan sonraki yaşam tarzında yapması gereken değişiklerle ilgili bilgilendirmeleri yapıyor ve kişiye özel beslenme programları oluşturuyoruz.

Hastalarımızın Yorumları

Lütfü BeyLütfü Bey
Bana 2. hayatı veren İsa Kaman’a teşekkür ederim. 40 günde 20 kilo verdim, daha vermeye de devam ediyorum. Kilo probleminden şikayetçi olan herkese tüp mide ameliyatını ve doktorum İsa Kaman’ı tavsiye ediyorum.
Beyhan SezerBeyhan Sezer
2017 yılında Doktor İsa Kaman ile tanıştım. Tanıştıktan yaklaşık 1 ay sonra tüp mide ameliyatı oldum. Ameliyattan önce 112 kilo civarındaydım, ameliyat sonrasında 4-5 ay gibi bir sürede 83 kiloya kadar düştüm Yeme içme sorunu yaşamadım. İsa Kaman ve ekibine çok teşekkür ediyorum ve bu problemi yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

 • Hoş Geldiniz!

 • obezite cerrahı
 • Sertifikalar ve Üyelikler

 • Obezite cerrahisi ile veremediğiniz kilolardan kurtularak sağlıklı bir yaşama adım atmanıza yardımcı oluyoruz.

  Adres:
  Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesi, Atatürk Cd. No:118 59500 Çerkezköy/Tekirdağ

  Telefon:
  (0212) 706 13 84

  E-Posta:
  bilgi@obezite-cerrahisi.net

Hakkımızda

Obezite cerrahisi ile veremediğiniz kilolardan kurtularak sağlıklı bir yaşama adım atmanıza yardımcı oluyoruz.

Obezite-cerrahisi.net, bilgilerinizi istatistiksel amaçlarla tutmaktadır. Op.Dr. İsa Kaman teklif talebini cevaplamak için iletişim bilgilerinizi kullanacaktır.

Bize Ulaşın

Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesi, Atatürk Cd. No:118 59500 Çerkezköy/Tekirdağ

(0212) 706 13 84

bilgi@obezite-cerrahisi.net