Obezite Cerrahisi
Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Hizmetlerimiz

Fark Yaratan Hizmet Anlayışımız

İyi ve güçlü bir görüş kabiliyetine sahip olmak hayatı da oldukça kolaylaştırır. Elde ettiğimiz sonuçlar doğrultusunda ise sonuç odaklı tedavi yöntemleri uygulayarak görüş performansınızı artırmak için çalışıyoruz. Siz de görme problemleri yaşıyorsanız gelin sebebini birlikte araştıralım.

Tedavi Öncesinde Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

Dilediğiniz Zaman Bizimle İletişime Geçerek Hizmet Detaylarını Öğrenebilirsiniz.

Tüp Mide Ameliyatı

Obezite cerrahisinde en sık kullanılan yöntemlerden biridir. Bu tedavi yöntemi temelde bir “mide küçültme” operasyonudur. Bu küçültme işlemi, mide hacminin yaklaşık üçte birlik kısmının çıkartılarak midenin tüp şeklinde olacak şekilde belirlenen boyuta getirilmesinden ibarettir. Tüp mide ameliyatı tamamen kapalı olarak yapılır. Hastanın karnında büyük ameliyat izleri yaratılmadan, video kamera kaydı altında özel aletler aracılığıyla ameliyat tamamlanır. Obezite cerrahisinde son teknoloji cihazlarımız ile tüp mide operasyonlarını en güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tüp Mide Ameliyatı hakkında daha fazla bilgi alın.

Mide Balonu

Obezite hastalığında mide balonu uygulaması, son yıllarda sıklıkla hastaların karşısına bir tedavi yöntemi olarak çıkar. Mide balonu tekniği, herhangi bir ameliyatı gerektirmemesiyle birlikte; obezite ameliyatı riski bulunan hastaların operasyon ihtimalini bir miktar düşürür. Yapılan incelemeler sonucunda ameliyat olması planlanan ancak ameliyat olması yüksek risk içeren hasta gruplarında; mide balonu uygulaması iyi bir alternatif olarak sunulur. Obezite cerrahisi konusunda uzman doktorlarımızla, obezite tedavisinde hasta için en iyi sonuç veren ve en uygun olabilecek yöntemin kullanılması konusunda oldukça hassas davranırız.

Mide balonu hakkında daha fazla bilgi alın.

Hastalarımızın Yorumları Bizim İçin Önemlidir Hastalarımızın Yorumları, Sizler İçin Önemli Bir Referans Olabilir!

Randevunuzu Oluşturun Hemen Kampanyalarımızdan Yararlanın Obezite Cerrahisi Tedavisinde Uygun Ödeme Seçenekleri

Sahip Olduğumuz Sertifikalar ve Üyelikler