Obezite Cerrahisi

Ücretsiz İlk Muayene •

Obezite Cerrahisi Fiyatları

Obezite Ameliyatı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Tüp mide ameliyatı ve mide balonu uygulaması birbirinden tamamen farklıdır. Mide balonu cerrahi bir müdahale olmadığı için genel anesteziye ihtiyaç duyulmaz ve hastanede kalmayı gerektirmez. Tüp mide ameliyatı sonrasında ise hastalarımız 2 ila 5 gün arasında hastanede gözetim altında tutulmalı, yaklaşık 1 ay süreyle diyetisyenlerimiz tarafından takip edilmelidir. Süreçler birbirinden tamamen farklı olduğu için obezite ameliyatı ücretleri de değişkenlik gösterir. Sağlığınız için size en uygun yöntemi belirlemek bu aşamada en önemli önceliğimizdir.

ünlü obezite cerrahı

Obezite Cerrahisinde Yandaş Hastalıkların Etkisi

Obezite ameliyatı olmaya karar vermeden önce diyet ve kilo vermeye yönelik egzersiz girişimlerinin başarısız olduğu görülmüş olmalıdır. Şeker hastalığı, yüksek tansiyon, depresyon, eklem hasarı ve cinsel fonksiyonlarda sıkıntılar yaşayan kişiler için obezite cerrahisi uygulanmasında sakınca yoktur. Obeziteyle ilişkili bu sıkıntılardan hangilerini yaşadığınıza bakılmalı, buna göre bir yol haritası çıkarılmalıdır. Bu yol haritası yandaş hastalıklar göz önüne alınarak özenle çizildiğinden, obezite cerrahisi fiyatları uygulanacak yönteme göre değişiklik göstermektedir.

Obezite ameliyatı; Beden Kitle İndeksi normal sınırlar içinde olmayan ve bazı kronik hastalıkları bulunan bireylerde uygulanan ameliyatlardır. Hastanın durumuna göre mide küçültme, tüp mide ameliyatı veya daha farklı bir tedavi uygulanabileceğinden net bir fiyat belirtmek doğru olmayacaktır. Obezite cerrahisi maliyetleri, mide küçültme ameliyatı fiyatları hakkında bilgi almak ve ve tedavi sürecini belirlemek için bize ulaşabilir, ücretsiz ilk muayene fırsatı ile tedavinize başlayabilirsiniz.

Fiyat teklifi için bize ulaşın ücretsiz ilk muayene fırsatından yararlanın


 • Hoş Geldiniz!

 • obezite cerrahı
 • Sertifikalar ve Üyelikler

 • Obezite cerrahisi ile veremediğiniz kilolardan kurtularak sağlıklı bir yaşama adım atmanıza yardımcı oluyoruz.

  Adres:
  Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesi, Atatürk Cd. No:118 59500 Çerkezköy/Tekirdağ

  Telefon:
  (0212) 706 13 84

  E-Posta:
  bilgi@obezite-cerrahisi.net

Hakkımızda

Obezite cerrahisi ile veremediğiniz kilolardan kurtularak sağlıklı bir yaşama adım atmanıza yardımcı oluyoruz.

Obezite-cerrahisi.net, bilgilerinizi istatistiksel amaçlarla tutmaktadır. Op.Dr. İsa Kaman teklif talebini cevaplamak için iletişim bilgilerinizi kullanacaktır.

Bize Ulaşın

Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesi, Atatürk Cd. No:118 59500 Çerkezköy/Tekirdağ

(0212) 706 13 84

bilgi@obezite-cerrahisi.net